Przed zakupem przeczytaj

1. O używanej koparce krypto:

(1) Dwa razy przetestujemy używaną maszynę, a ostatni test wyśle ​​do Ciebie wideo. Wideo zawiera kod SN, czas i dane w tle maszyny, aby zapewnić normalne działanie urządzenia. Po otrzymaniu maszyny możesz sprawdzić kod sn, który jest zgodny z wideo.

(2) A. Przedmioty używane nie są objęte gwarancją. Przed wysyłką wyślemy film testowy zawierający czas, kod SN maszyny i dane w tle.

B. Czas liczony jest od momentu otrzymania towaru, prosimy o wypełnienie testu w ciągu 24 godzin. Etykiety nie można oderwać, w przeciwnym razie pomyślimy, że wymieniłeś wewnętrzne części maszyny. Jeśli wystąpi jakiś problem w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia  możemy wysłać Ci nowe akcesoria (kupujący opłaca fracht).

C. Należy pamiętać, że zwroty z jakiegokolwiek powodu nie są akceptowane.

 

2. O zupełnie nowym górniku:

(1) Ogólnie rzecz biorąc, ponieważ nowy MINER jest zapakowany, nieotwarty i nie jest zasilany, otworzymy pudełko tylko po to, aby klient otrzymał wideo z kodem SN maszyny, aby potwierdzić integralność maszyny. Na życzenie klienta wykonamy zdjęcie pracy maszyny. Ekran zawiera kod SN maszyny, dane obliczeń w tle i czas.

(2) Wszystkie nowe maszyny mają politykę ochrony jakości zapewnianą przez producenta. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie problemy, które wystąpią w ciągu 180 dni, można zwrócić do fabryki w celu bezpłatnej naprawy. Należy pamiętać, że nie zapewniamy żadnej obsługi posprzedażnej.

3. O transporcie:

(1) Czas transportu w Europie i Azji wynosi 5-9 dni, wszystko drogą lotniczą.

Rosja Kazachstan Kirgistan Białoruś zamawia wysyłkę za pośrednictwem CDEK (płacimy za fracht i podatki, również bez problemu celnego) potrzeba około 3-4 tygodni.

Czas transportu w Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryce wynosi 7-12 dni, wszystko drogą lotniczą.

(2) Ponieważ zwyczaje i zasady celne i wysylki różnią się w zależności od kraju, prosimy o osobny kontakt w celu uzyskania szczegółowych stawek i zasad wysyłki.

 

(3) Zrobimy film z unikalnym kodem i datą maszyny, aby potwierdzić integralność przedmiotu przed wysyłką. Jeśli klient nie wykupi ubezpieczenia transportowego, szkody spowodowane w transporcie ponosi klient.

Przykładowy film z działania koparki przed wysyłką. Antminer S15 zamieszczonych jest w aktualnościach.

 

4. O cenie: Cena miner'a jest obliczana na podstawie ceny Bitcoin. Cena w momencie płatności jest jak najlepsza.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl